ieber.lv

Tiekamies, uzpildām un baudām prieku!

Izzini mūsu 

Mazo solīšu pilsētas pasakas 

Milzu krāsojamā plakāta stāstu:

Mūsu misija

Dalīties ar mūsu ģimenes pieredzi un mazajiem soļiem, lai padarītu pasauli ilgtspējīgu.

Mūsu vīzija

Spert mazos soļus ilgtspējīgas ikdienas virzienā un caur Mazo solīšu pasaku izglītot bērnus par dzīves vērtībām.

Izzināt ieber.lv sortimentu

Kas ir ieber.lv?

ieber.lv ir zaļā dzīvesveida vēstniecība Cēsīs, un viens no tās darbības veidiem ir ģimenes veikals -garšu feju valstība. Tas ir maksimāli pietuvināts Zero Waste - jeb bezatkritumu dzīvesveidam. Tā ir alternatīva ierastajai un ērtajai lielveikalu sistēmai, kurā viss jau ir sapakots, atliek tikai pieiet pie plaukta un paņemt glīto plastmasas iepakojumu.

Bet pēc iepakojuma izlietošanas klients maksā vēlreiz - nododot sadzīves atkritumos plastmasas iepakojumus, kurus nevar pārstrādāt, radot izmaksas, ko varētu ietaupīt.

Pie mums ir citādi. Mēs piedāvājam izvēli Klientam - cik daudz un ko uzpildīt, varbūt pagatavot savu iecienīto miks maisījumu, piemēram, garšvielām, sukādēm vai našķiem.
ieber.lv klienti kļūst par vēstnešiem, jo dalās ar saviem stāstiem un receptēm. Arī Tu vari kļūt par vienu no viņiem - par daļu no ieber.lv ģimenes, par savējo.


Kāds ir ieber.lv stāsts?

Mūsu interneta veikals un veikaliņš Cēsīs ir, lai dotu tev iespēju paust atbildību un gādību, prasmes un iemaņas saudzēt vidi, kuru nodot saviem mīļajiem.

Lai viņiem ir vieglāk, tīrāk un skaistāk savā ikdienā. 🌍 Vērtība ir nevis lietu daudzumā, bet to veiksmīgā pielietojumā. Lai katra lieta ko paņems rokās savās mājās, tiem patiktu un raisītu prieku❤️ Esam ceļā uz to. Tāpēc radās raidījumi un podkāsti "Izzini un pielieto". Tie ir par mazajiem soļiem ilgtspējīgā ikdienā.

Receptes iedvesmai

Cēsu veikalā ieber.lv ir iespēja uzpildīt klienta līdz paņemto iepakojumu vai arī iegādāties dabai draudzīgu iepakojumu (vairākas reizes lietojamu un pārstrādājamu, piemēram papīra, PET, auduma vai stikla).

Mēs piedāvājam iegādāties pārtikas un nepārtikas produktus bez iepakojuma Cēsīs, Pļavas ielā 13, savukārt pasūtot internetā, priekšrocība ir Tavs vēlamais preču daudzums, sākot no 25 gramiem, piemēram, garšvielām. Bet ja vēlies lielāku daudzumu, tad saņemsi to 1 iepakojumā, nevis 10 paciņās pa 50 gramiem.

Pasūti ieber.lv interneta veikalā un iepriecini sevi ar kvalitatīvām precēm un pārtikas produktiem.


Beziepakojuma (zero & less waste) veikals Cēsīs - kopš 2019. gada 21. jūnija piedāvā Tev beramos pārtikas produktus, lejamos līdzekļus mājsaimniecības uzkopšanai, dabai draudzīgu iepakojumu un palīgus (birstītes, garšvielu dzirnaviņas, šampūnziepes un auduma iepirkuma somas). 

Esam daļa no kustības, kuras mērķis ir rūpēties par mūsu zemi un rīkoties apzināti, taupot savus un tās resursus. Tas sakrīt ar uzņēmuma ieber.lv devīzi - esi maksimāli draudzīgs videi kurā dzīvo, tāpēc kopš 2022. gada esam biedrībā Zero Waste Latvija un no 2024.gada esam bidri Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā.

Tiekamies Cēsīs ieber.lv. Vietā, kurā uzpilda & bauda prieku. Kā arī raidījumos "Izzini & pielieto" internetā Youtube, Facebook, Instagram, Tiktok un Spotify 

Bezmaksas raidījumi "Izzini un pielieto"

EKSKURSIJAS


Vēlies atnākt pie mums ekskursijā ar savu klasi vai draugiem, uzrīkot meistarklasi, lai uzzinātu vairāk par beziepakojuma dzīvesveidu, tad droši raksti mums un piesakies.

Noskaties mūsu pasaku