ieber.lv

Tiekamies, uzpildām un baudām prieku!

IEBER.LV ir zaļā dzīvesveida vēstniecība Cēsīs un viens no tās darbības veidiem ir ģimenes veikals. Tas ir maksimāli pietuvināts Zero Waste -bezatkritumu dzīvesveidam. Tā ir alternatīva ierastajai un ērtajai lielveikalu sistēmai, kurā viss jau ir sapakots, atliek tikai pieiet pie plaukta un paņemt glīto plastmasas iepakojumu, lai dotos pie kases.
Bet pēc iepakojuma izlietošanas Klients maksā vēlreiz - utilizējot plastmasas iepakojumus kurus nevar pārstrādāt, tādējādi rodas izmaksas uz kurām varētu ietaupīt.

Pie mums ir citādi. Mēs piedāvājam izvēli Klientam- cik daudz un ko uzpildīt, varbūt pagatavot savu iecienīto miks maisījumu.
Pie mums ieber.lv Vēstneši "spēlējas veikalos" un dalās ar saviem stāstiem, kā arī iedvesmo ar receptēm.

Kāpēc ir ieber.lv?

Tāds ir mūsu stāsts. Par atbildību un gādību, prasmēm un iemaņām ko nodosim saviem mīļajiem.

Lai viņiem ir vieglāk, tīrāk un skaistāk savā ikdienā. 🌍

Lai viņiem ne tik daudz ir vērtīgāk.

Lai katra lieta ko paņems rokās savā namā tiem patiktu un raisītu prieku❤️ Esam ceļā uz to. 

Receptes iedvesmai

Cēsu veikalā ieber.lv ir iespēja uzpildīt Klienta līdz paņemto taru vai arī iegādāties dabai draudzīgu iepakojumu.

Mēs piedāvājam iegādāties pārtikas un nepārtikas produktus bez iepakojuma Cēsīs, Pļavas iela 13, bet pasūtot no preču kataloga interneta vidē, priekšrocība ir Tavs vēlamais preču daudzums sākot no 25g, piemēram, garšvielām. Bet ja vēlies apjomīgāku devu, tad saņemsi to 1 iepakojumā nevis 10 gb. pa 50g.

Pasūti no ieber.lv interneta veikala un iepriecini sevi ar kvalitatīvām precēm un pārtikas produktiem.

Beziepakojuma (zero waste) veikals Cēsīs - kopš 2019. gada 21. jūnija piedāvā Tev beramos pārtikas produktus,izlejamos mājsaimniecības uzkopšanas līdzekļus, dabai draudzīgu iepakojumu un aksesuārus. 

Esam daļa no kustības, kuras mērķis ir rūpēties par mūsu planētu un rīkoties apzināti, taupot savus un planētas resursus. Tas sakrīt ar uzņēmuma IEBER.LV mērķi- esi maksimāli draudzīgs videi kurā dzīvo.

Tiekamies Cēsīs ieber.lv uzpildām & baudām kā arī raidījumos izzini & pielieto interneta vidē.


Bezmaksas raidījumi izzini un pielieto

EKSKURSIJAS

Vēlies atnākt pie mums ekskursijā ar savu klasi vai draugiem, uzrīkot meistarklasi, lai uzzinātu vairāk par beziepakojuma dzīvesveidu, tad droši raksti mums un piesakies.

0

Pirkumu grozs