Mīti un fakti par ieber.lv

 • IEBER.LV ir daļa no citu veikalu tīkla.

Esam ģimenes uzņēmums, kas strādā paši par sevi, soli pa solim attīstot un pilnveidojot pakalpojumu.

Top jautājumi par ieber.lv:

🌿 **Kas ir beziepakojuma veikals ieber.lv?** garšu feju valstība, kur iesver prieku cik kārojas!

🔍 **Kādas preces jūs piedāvājat?** našķus, garšvielas, veselības labumus un mājsaimniecības uzkopšanas palīgus.

💰 **Kā tiek noteiktas jūsu preču cenas?** Par 1kg sverot

🛍 **Vai varu izmantot savus konteinerus pirkumiem?** Jā!

📦 **Vai piedāvājat piegādes pakalpojumus?** Jā, ar Omniva, DPD, Smartpost

🕒 **Kāds ir jūsu darba laiks?** katru darba dienu no 10-18.00, bet interneta veikals 24/7

📍 **Kur atrodas jūsu veikals?** Cēsīs, Pļavas ielā 13 un www.ieber.lv

🌐 **Vai varu veikt pasūtījumus tiešsaistē?** jā, www.ieber.lv

👩‍🏫 **Vai piedāvājat konsultācijas par ilgtspējīgu dzīvesveidu?** jā, lekcijas , izziņas stendus un praktiskos seminārus, meistarklases

 • IEBER.LV ir dārgi.

Mūsu preču priekšrocības ir iespēja iesvērt cik vajadzīgs un saņemt 1 iepakojumā, iesakām klientiem, izvēloties preces lielveikalos vadīties pēc 1kg cenas, jo iepakojumu izmēri un svars mēdz būt ļoti dažādi. Turklāt, iegādājoties tikai nepieciešamo daudzumu, patērētāji bieži vien ietaupa naudu un samazina pārtikas izšķiešanu.

 • IEBER.LV prece pieejama tikai Cēsīs veikaliņa darba laikā.

Preci vari ērti saņemt arī mūsu zaļajā pakomātā pie ieejas veikalā sev izdevīgā laikā 24/7, ar Omniva, DPD, Smartpost un Latvijas pasta starpniecību.

 • IEBER.LV var iegādāties tikai minimālās norādītās vienības katrai precei.
Izvēlieties preces, ievietojot tās pirkuma grozā.  Pasūtīto preci saņemsi 1 iepakojumā tik cik Tev ir nepieciešams, ja norādīsi 2x25g, tad saņemsi 1 papīra tūtiņā 50g preces, piemēram žāvētus ābolus. Bet, ja vēlies dalīties ar draugu labumos un sagādāt vairākas tūtiņas dažādu fasējumu, tad droši norādi savas vēlmes pasūtījuma piezīmēs.
 • IEBER.LV piedāvā tikai ierobežotu preču klāstu.

  Fakts: Beziepakojuma veikas piedāvā plašu preču klāstu, kas ietver ne tikai sauso pārtiku, bet arī  mājsaimniecības uzkopšanas preces, kosmētiku un pat veselības uzlabošanas preces. IEBER.LV piedāvā dažādus produktus, lai apmierinātu dažādu klientu vajadzības un veicinātu ilgtspējīgu dzīvesveidu.

 • Beziepakojuma veikala IEBER.LV apmeklēšana ir laikietilpīga un sarežģīta. 

Daudzi beziepakojuma veikali ir veikuši ievērojamas pūles, lai padarītu iepirkšanās procesu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku. Klienti var izmantot savus konteinerus vai izmantot veikalā pieejamos atkārtoti lietojamos maisiņus un traukus. Piedāvājam arī tiešsaistes iepirkšanās iespējas ar piegādi vai paņemšanas punktiem, padarot beziepakojuma iepirkšanos tikpat ērtu kā tradicionālo veikalu apmeklēšanu.

 • Beziepakojuma veikali kā IEBER.LV ir tikai modes tendence, kas drīz izzudīs.

Beziepakojuma veikali, piemēram, IEBER.LV , ir daļa no globālas kustības uz ilgtspējīgāku dzīvesveidu. Šie veikali piedāvā ilgtspējīgus risinājumus, kas palīdz samazināt plastmasas atkritumus un veicina videi draudzīgus iepirkšanās paradumus jau no 2019. gada. Pateicoties pieaugošajai sabiedrības izpratnei par vides jautājumiem, beziepakojuma veikali turpina augt un attīstīties, piedāvājot arvien plašāku preču un pakalpojumu klāstu.

 • Beziepakojuma veikali, kā IEBER.LV , ir neērti un nepraktiski, jo klientiem vienmēr jāņem līdzi savi konteineri.

Lai gan daudzi klienti izvēlas ņemt līdzi savus konteinerus, IEBER.LV piedāvā arī dažādas ērtības, lai atvieglotu iepirkšanos. Veikalā ir pieejami atkārtoti lietojami maisiņi un trauki, kurus klienti var izmantot. Turklāt, veikalā ir nodrošināta ērta un ātra preču pakošana, padarot iepirkšanos tikpat vienkāršu kā tradicionālajos veikalos. Daudziem klientiem šis process kļūst par daļu no ikdienas rutīnas, kas veicina atbildīgāku patēriņu.
 • Beziepakojuma veikali piedāvā tikai bioloģiskos un dārgos produktus.

Lai gan IEBER.LV piedāvā daudzus bioloģiskus produktus, tas nav vienīgais produktu veids, kas pieejams veikalā. Ieber.lv piedāvā plašu produktu klāstu, kas aptver gan bioloģiskos, gan tradicionālos produktus dažādās cenu kategorijās. Šāda daudzveidība ļauj klientiem izvēlēties produktus, kas atbilst viņu budžetam un dzīvesveidam, veicinot pieejamu un ilgtspējīgu iepirkšanās pieredzi visiem klientiem.